Jak prodat bitcoin in Prague?

Jak prodat bitcoin in Prague?

author
2 minutes, 48 seconds Read

Digitální měny umožňují rychlé a bezpečné transakce po celém světě. Volatilita směnných kurzů a řada dalších faktorů však způsobují, že se uživatelé pravidelně chtějí zbavit část jejich prostředků. Proto se uživatelé o otázku zajímají, jak prodat bitcoin. Zájemců o koupi digitálních aktiv je naštěstí hodně, takže nebudete mít problém najít kupce.

 

Úplně první volba, jak prodat bitcoin, je prostřednictvím směnáren kryptoměn. Fungují například webové stránky Fenix.cz. Stačí se na něm zaregistrovat, potvrdit svou totožnost a prodávat digitální aktiva. Procedura je dostupná kdykoli se vám to hodí.

Další možnosti prodeje bitcoinů

Kryptoměnové burzy jsou jen jednou z možností, jak bezpečně prodat bitcoin. Další možnosti zahrnují:

  • 1)Kryptoměnové burzy. Chcete-li pochopit, jak koupit a prodat bitcoin na nich, první věc, kterou musíte udělat, je projít jednoduchým procesem registrace. Na burzách se setkávají prodejci a velkoobchodní kupující. Další výhodou je minimální provize. Jednou z nejoblíbenějších burz je Binance. Pokud se vám podaří uskutečnit prodej, můžete si peníze vybrat v eurech nebo dolarech.

 

  • 2)Přímý online prodej. Obvykle probíhají na zprostředkovatelské platformě. Pokud například hledáte jak a kde prodat bitcoin, můžete zvážit LocalBitcoins. Pravidla jsou velmi jednoduchá. Nejprve se musíte zaregistrovat. Poté můžete předložit nabídku a hledat kupce. Hlavní výhodou jak si prodat bitcoin tímto způsobem je možnost nastavit si cenu sami. Získáte tak nejlepší nabídku. Nebudete však mít ochranu výměnou. Jedná se o další riziko.

Jak prodat bitcoin in Prague?

  • 3)Přímý fyzický prodej. Ani ty však nelze vyloučit. Nevíte, bitcoin jak prodat? Pak tuto možnost určitě zvažte. Digitální aktiva můžete prodávat svým přátelům na sociálních sítích, z práce. Pro získání hotovosti na místě stačí naskenovat kód. Tato možnost, jak prodat bitcoin bez registrace, je zajímavá pro mnoho uživatelů. Nebude přitahovat velkou pozornost.

 

  • 4)Prodej v bankomatu. Další možnost, na kterou bychom neměli zapomínat. Způsob fungování bitcoinových bankomatů se od těch běžných liší. Většina z nich bohužel nabízí pouze nákup. V českém hlavním městě však můžete najít i bitcoinové bankomaty na prodej. Musíte naskenovat speciální kód, zadat částku a potvrdit akci. Pokud hledáte možnost, jak prodat bitcoin anonymně, byla by to ta nejlepší volba. Dokončení transakce trvá až 30 minut. Vědět, jak prodat Bitcoin v automatu, takže nebudou existovat žádné překážky pro provádění transakcí v tomto formátu.

Don’t Forget To read;- Everything About White Label Cryptocurrency Exchange

B2Cash navíc funguje. Tato služba je užitečná pro každého, kdo hledá kde a jak prodat bitcoin. Stačí kontaktovat manažery a zjistit podmínky. Stačí přijít do kanceláře, uvést všechny údaje a platba bude provedena rychle.

author

Jason

This is Jason the owner of the website and my main focus is to provide knowledge to readers.

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *